• تاریخ : ۲۸ام اردیبهشت ۱۳۹۷
  • موضوع : ایرانی

دکتر محسن رضایی، پیش از ظهر چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه از پشت صحنه تولید مجموعه تلویزیونی بانوی سردار بازدید کـــرد.

بازدید دکتر محسن رضایی از پشت صحنه تولید سریال «بانوی سردار»به نقل پایگاه هشدار رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در گفتگو با عوامل سازنده این سریال، با تشکر از رویکرد سازمان صداوسیما در به تصویرکشیدن چهره ها و قهرمانان ملی گفت: امیدوارم شاهد ارائه یک اثر نیکو از یک واقعه تاریخی و ملی و تصویری گویا از مجاهدت های سردار بی بی مریم باشیم. 

دکتر محسن رضایی گفت: این سریال در شرایط خوبی در حال تولید هست. یک رویارویی حیاتی در مواجهه ایران با آمریکا و اسرائیل در حال وقوع هست و این سریال نشان می دهد که بانوان ما مانند بانو بی بی مریم بختیاری تاریخ ساز هستند. در کنار خرازی ها، باکری ها و همت ها و قاسم سلیمانی ها، مادرانی بودند که این قهرمانان را تربیت کردند. بعضی از بانوان ما بودند که علاوه بر تربیت سرداران ملی، خود نیز سردار بودند. سردار شیرعلی مردان فرزند برومند و قهرمان سردار بی بی مریم بختیاری هست و نقش این بانو و فرزندش فراتر از ناحیه بختیاری و زاگرس هست.

وی با تقدیر از عوامل تولید و بازیگران مجموعه بانوی سردار گفت: این سریال می تواند در احیای اعتماد به نفس جوانان ما موثر میباشد. 

در این بازدید، علی عسگری، مدیر سازمان صداوسیما ، دارابی، معاون امور استانهای صداوسیما،عباسی، استاندار چهارمحال و بختیاری، عظیمی مدیرکل مرکز چهارمحال بختیاری و جمعی از نمایندگان مجلس، مدیران رسانه ملی و نخبگان فرهنگی بختیاری، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را همراهی می کردند.

مدیر سازمان صداوسیما نیز در سخنانی با اشاره به رشادت های سردار علی مردان خان و بانوی مجاهد بختیاری گفت: سریال بانوی سردار از جمله سریال های دارای اولویت سازمان صداوسیما هست و فصل نخست آن در سیزده قسمت، توسط پرویز شیخ طادی نویسندگی و کارگردانی شده هست.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما