• تاریخ : ۲۷ام اردیبهشت ۱۳۹۷
  • موضوع : ایرانی

عقیق:حجت‌الاسلام پناهیان استاد حوزه و دانشگاه در تجمع مردمی، دانشجویی امروز که در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا، برگزار انجام گرفت، گفت: اسلام قبل از اینکه دین جنگ میباشد دین صلح هست و مسلمانان کوتاه آمدن در مقابل مخالفان خودشان را در زمان لازم بلد هستند، مسلمان تا زمانی که روزنه‌ای برای پیروزی نباشد و تا زمانی که کوتاه آمدن فرصتی میباشد برای تقویت جبهه حق، کوتاه آمدن را بلدند اما نه در زمانی که اسلام قدرت نخست هست.

این استاد حوزه تاکید کـــرد: قیام کور انجام دادن علیه ظلم کار پسنده ای نیست، در اسلام هم می‌بینیم که گاهی امام علی (ع) و معصومین اطرافیان خود را به سکوت و صبر دعوت می‌کردند، ما در پرونده تاریخی مسلمانان صلح امام حسن(ع) و مذاکره امام علی (ع) را هم داریم که به خاطر خیانت برخی اطرافیان پیش آمد.

وی افزود: در طول تاریخ کوتاه رژیم منحوس صهیونیستی، این رژیم هیچ زمان مانند امروز ضعیف و مردنی نبوده هست و در چنین شرایطی هیهات که مومنان، مسلمان و آزادی‌خواهان جهان برای نابودی این باطل ضعیف شده کوتاه بیایند.

این استاد حوزه ادامه داد: امروز اسرائیل زیر پای ماست و تنها کافیست ما پای خود را محکم روی زمین بگذاریم آن تایم از اسرائیل منحوس چیزی باقی نخواهد ماند.

پناهیان تصریح کـــرد: کسانی که در طول تاریخ سازشکار بودند و در مقابل ظلم را کمک کردند در روز قیامت به دوزخ خواهند رفت، امروز هم اگر کسی در مقابل ظلم کوتاه بیاید مانند ظالم دو برابر عذاب خواهد کشید.

وی گفت: کسانی که قدرت نابودی باطل را دارند اگر مقابل باطل کوتاه بیایند جنایتکارترین افراد خواهند بود. سیاست‌مدارانی که یکی به نعل و یکی به میخ می‌زنند هم باید بدانند که رذیلانه ترین رفتار را در طول تاریخ نشان داده اند.

وی یادآور انجام گرفت: اسراییل در حال نابودی هست و همه می دانند اگر سپاه بخواهد می‌تواند این رژیم را از جا بکند. ما اکنون در لحظات آخر نبرد حق و باطل هستیم و عدم درک سیاسیون جهان و ناحیه نمی‌تواند این واقعیت را تغییر دهد.

پناهیان در ادامه با اشاره به اظهارات گستاخانه ترامپ، تصریح کـــرد: رفتارهای مضحک ترامپ و استکبار جهانی برای این هست که آنها پایان یافتن خود را باور دارند.

وی افزود: مردم ما هیچ گاه اسرائیل غاصب را جدی نگرفته اند از این پس هم آمریکا را جدی نخواهند گرفت. لعنت خدا بر کسانی که قدرت‌های پوشالی را جدی می‌گیرند.

این استاد حوزه افزود: سیاست مدارانی هم که آمریکا را جدی می‌گرفتند امروز حرفهایشان ۱۸۰ درجه نسبت به پنج سال پیش تغییر کرده هست. آنها که تره گندیده‌ برای آمریکا خرد می‌کردند الان می‌گویند مذاکره با آمریکا کار احمقانه‌ای هست ولی ای کاش زودتر می فهمیدند.

پناهیان یادآور انجام گرفت: مسئولان ما باید تلاش کنند تا مردم غرب در برابر دولت‌مردان سست عنصر خود و سیاست‌های آنها بایستند. شاید آنها نسبت به اسلام موافق نباشند ولی اگر هر جایی بدانند که شما ضد اسراییلی هستید، شما را تشویق خواهند کـــرد.

وی تصریح کـــرد: باید برای دولت آمریکا تاسف خورد که سرنوشت خود را با رژیم منحوس صهیونیستی گره زده هست. دولت آمریکا خود را مضحکه دنیا کرده هست.

این استاد حوزه در ادامه با اشاره به قدرت حزب‌الله و جبهه مقاومت گفت: اگر حزب‌الله ایران، لبنان، سوریه و حزب الله‌های دیگر هم نبودند، اسرائیل مردنی بود.

این استاد حوزه تصریح کـــرد: برخی احساس می‌کنند اگر ترامپ نمی‌آمد ساختار آمریکا و اتفاقات اخیر رقم نمی‌خورد ولی اینها یک گیم هست و آنها باید کسی مثل ترامپ را می‌فرستادند که نقشه‌هایشان را پیاده کنند.

پناهیان اضافه کـــرد: ترامپ نتیجه طبیعی تکامل استکبار در بستر تاریخ هست و نباید حساب ترامپ را از حساب استکبار جهانی جدا دانست. ما ان‌شاءالله بزودی نابودی استکبار جهانی را جشن خواهیم گرفت.

این استاد حوزه در بخش دیگری از سخنان گفت: اگر سازشکار در جامعه ما نباشد نه تنها به تحریم ها اضافه نخواهد انجام گرفت بلکه تحریم های قبلی هم برداشته می‌شود، دشمن به سازشکاران امید بسته اند و به این امید فشار می آورند، مردم ما یک روز انتقام خود را از سازشکاران خواهند گرفت.

وی گفت: بعد از انقلاب از همان زمانی که زمزمه‌های سازش شنیده انجام گرفت، توطئه‌های آمریکا و استکبار، تحریم‌ها و سیاست‌های خصمانه دشمنان هم آغاز انجام گرفت. اگر آمریکا به تحریم‌ها پافشاری می‌کند نتیجه رفتار سازشکارانی هست که برای دشمن پالس مثبت فرستادند.

پناهیان تاکید کـــرد: اگر امریکا به اثرگذاری تحریم‌ها یقین داشت دلیل آمد و مذاکره کـــرد، آنها به احمق‌هایی که ما در درون داریم تکیه کردند و الان هم اگر می‌گویند تحریم ها را برمی‌گردانیم نیکو می‌دانند که تحریم‌ها اثری ندارد ولی چون نمی‌توانند جلوی انقلاب اسلامی را بگیرند اینگونه دست و پا می‌زنند.

منبع:فارس

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما