• تاریخ : ۱۱ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : آگهی

1297618 799 دوست داشتم با ویسی کار کنم

خبرگزاری تسنیم: بازیکن تیم فوتبال اســتقلال خوزستان گفت: دوست داشتم با عبدالله ویسی کار کنم و امیدوارم در فصل جدید عملکرد خوبی داشته باشم.

حکیم نصاری درمورد پیوستن به اســتقلال خوزستان گفت: خاطرات خوبی از اســتقلال خوزستان دارم و تصمیم گرفـــــتم که در خدمت این تیم باشم. از طرفی دوست داشتم با عبدالله ویسی کار کنم، چون واقعا با دل و جان مربیگری می‌کند و نوع تمرینات و برخوردش با بازیکنان طوری اســت که همیشه شاگردانش با تمام وجود برای جناب آقا عبدالله بازی می‌کنند.

وی ادامه داد: به غیر از اســتقلال خوزستان از چند تیم دیگر هم پیشنهاد داشتم، ولی به‌خاطر دلایلی که گفتم در نهایت اینجا را انتخاب کردم. امیدوارم در فصل جدید لیگ برتر عملکرد خوبی داشته باشم.

نصاری درمورد اینکه آیا فکر نمی‌کند دردسرات مالی برای اســتقلال خوزستان دوباره بحران‌های شدیدی درست کند، اظهار داشت: فکر می‌کنم دردسرات حل شود و جناب جناب حیدری (مدیرکل ورزش و جوانان اســتان خوزستان) گفت که تمام سعی خودشان را به‌کار خواهند گرفـــــت تا اســتقلال خوزستان دچار دردسر نشود. امیدوارم در فصل جدید کمترین دردسر را در مورد این مسائل داشته باشیم.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته دوست داشتم با ویسی کار کنم اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما