• تاریخ : ۲۵ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : ایرانی

امروز شعار امام راحل در حنجره پاک و خلف صالح او به همان رسایی، جوانان جهان اسلام را در سراسر دنیا به عزت و خودباوری فرا می خواند.

وزیر پیشین امور خارجه کشورمان گفت: ضروری ترین و فوری ترین نیاز کشور اجماع ملی هست و نباید فرصت ها را برای ارائه خدمت به راحتی از دست بدهیم.

به نقل خبرنگار ایرنا، منوچهر متکی در جمع شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن منطقه گرگان مرکز استان گلستان اظهار کـــرد: امروز شعار امام راحل در حنجره پاک و خلف صالح او به همان رسایی، جوانان جهان اسلام را در سراسر دنیا به عزت و خودباوری فرا می خواند.

وی خطاب به مسئولان اضافه کـــرد: اگر همواره با انقلاب همراه باشیم موفق خواهیم بود.

متکی تاکید کـــرد: با دو نگاه نمی توان کشورداری کـــرد و باید نقشه واحد داشته و هر حزبی در انتخابات رای آورد آن نقشه را اجرایی کند تا کشور به موفقیت و خودکفایی در همه زمینه ها برسد.

وی افزود: اگر شرایط ما خاص هست و اگر دیگران بعد از برجام آمدند قرار داد بسته و فاینانس قول دادند ولی مدت هاست خبری از آنها نیست، دلیل سیاسی دارد ،باید در برابر آن با توجه به شرایط دنیا، اقتصاد مقاومتی را اساس فعالیت های اقتصادی کشور قرار دهیم زیرا برآمده از متن مقاومت اسلامی و انقلابی هست.

متکی به توطئه های رژیم صهیونیستی و آمریکا هم اشاره کـــرد و گفت: دشمنان انقلاب روز به روز در لاک دفاعی رفته و از ابهت آنها در دنیا و ناحیه کاسته می شود. به نقل کرد وی؛ حمله به افغانستان، ایجاد داعش و حمله به عراق، سوریه و سقوط اف ۱۶ رژیم صهیونیستی؛ نمونه های بارز از دست دادن ابهت و بی اثری آمریکا و رژیم صهیونیستی در ناحیه هست.

وزیر اسبق امور خارجه همچنین گفت: ۲۲ بهمن ۵۷ روز امام راحل و انقلاب اسلامی بود و همواره یادآور عزت و خودباوری ملت ایران در مقابل دشمنان اسلام هست. 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما