• تاریخ : ۲۹ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : ایرانی

ویژه پلن‌های شبکه قرآن و معارف سیما به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) اعلام انجام گرفت.

عقیق:با هم با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، طرح تلویزیونی «عطر یاس» از شنبه الی سه شنبه صبح‌ها از ساعت ۸:۳۰ الی ۹ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰ باحضور کارشناس مذهبی، هنرمندان، مادحین، شعرا، گروه‌های همخوانی و … بصورت زنده به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.

ویژه پلن زنده «طلیعه»که نگاهی به سیره تربیتی، شرح خطبه فدکیه و تبیین زندگانی حضرت فاطمه زهرا(س) دارد نیز از شنبه الی سه‌شنبه در ساعت ۱۰:۳۰ باحضور کارشناس مذهبی از جمله حجج اسلام علم الهدی، رجالی تهرانی و حائری زاده به سوگواری ایام شهادت صدیقه کبری(س) می‌پردازد.

«اشراق» عنوان دیگر پلن زنده این شبکه هست که در شب و روز شهادت بی بی دوعالم به صورت ویژه از ساعت ۲۱ به مدت ۹۰ دقیقه با حضور کارشناسان مطرح مذهبی به بیان فضیلت‌های آن حضرت خواهد پرداخت.

ویژه پلن ترکیبی «ام ابیها» با آیتم‌های مختلف از جمله تفسیر آیات با کارشناسی انسیه خزعلی، بیان فضایل حضرت فاطمه زهرا(س) از دیدگاه اهل سنت از زبان طوبی کرمانی، شرح خطبه فدک با کارشناسی مریم حاج عبدالباقی و همچنین بخش‌های شعرخوانی شعرای بانو، مداحی و کلام امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری درباره حضرت زهرا(س) از ساعت ۱۴:۱۵ الی ۱۵ پخش خواهد انجام گرفت.

«گوهر جان» عنوان مجموعه نمایشی با محوریت حجاب و حضرت زهرا(س) در ۱۰ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای از ساعت ۱۵ الی ۱۶ در این ایام تقدیم علاقه‌مندان می‌شود.

سخنرانی حجج اسلام فاطمی‌نیا، پورموسوی و محمدی با محوریت این ایام در ۳ نوبت و در ساعت‌های ۶ صبح، ۱۳:۳۰ و ۱۶ به روی آنتن این شبکه می‌رود. همچنین سخنرانی‌های مراسم عزاداری ایام فاطمیه در حسینیه امام خمینی(ره) و با حضور رهبر معظم انقلاب در ساعت ۲۳ از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد انجام گرفت.

منبع:فارس

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما